Kent Çelik Kapı Standartların Üzerindedir.

Misyon - Vizyonumuz

Kent Çelik Kapı ; ülke ekonomisindeki değerlerini, küreselleşen dünya ekonomisiyle birleştirerek entegrasyonu sağlamayı amaçlar. Gelişen teknolojiyi ve malzemeleri kullanarak üretimlerinde gelenekçi değil; yenilikçi olmayı hedefler Her zaman kaliteli üretimi, teknolojik malzemeyi, satış sonrası hizmet anlayışıyla birleştirerek, fiyat avantajlarını müşterilerine sunmayı ilke edinir.

Yurt içerisindeki ve yurt dışındaki müşterilerimize, hizmet anlayışımızdan farklılığı sunarak, insan kaynakları ve ar-ge departmanındaki çalışanlarımızla, takım ruhuyla, birlik ve beraberlik içerisinde bütünleşerek, müşterilerimize kaliteli hizmet venriz. Kurumsal kimliğimizle beraber, dürüstlük, güvenirlik, erdemlilik ve yenilikçilik temel tican prensiplerimizdendir. Geçmişimizdeki ve bugün, yaşamış olduğumuz olumlu-olumsuz tecrübe birikimlerini kullanıp, geleceği planlayarak, uzun vadede ülkemiz ekonomisine katkı sağlayıp istihdam yaratarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek başlıca gayemizdir.

Neden Çelik Kapı?

Tahta kapıların güvenlik sağlamada etkisiz olması, çelik kapı taktırmada kuşkusuz en büyük nedendir. Ayrıca çelik kapılar fiziki sağlamlıkları yanısıra, modern ve gelişmiş kilit teknolojilerini de tüketicilere sunma avantajlarına sahiptir.
Şık ve estetik görünümleri mekanlara ayrı bir hava katmaktadır.
Çelik Kapı sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz.
Her zaman sektör için mükemmel çelik kapılar geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız.

Image

Çelik Kapı Hakkında

Gelişen dünyamız beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirmiştir.

Kurumsal Tanıtım

Image